Zatočte s nezvanými hosty


Trpíte alergiemi a toužíte po klidném a zdravém spánku? Klinmam Wellness vám nabízí lůžkoviny z vyvařovacího programu, které jsou vysoce odolné vůči mikroorganismům a lze je prát až na 95°C.

Přikrývky kolekce Klinmam z vyvařovacího programu splňují požadavky, které jsou v dnešní době na lůžkoviny kladeny. Jsou lehké, splývavé, udržují stálou teplotu v lůžku a dokáží člověka obejmout a vytvořit iluzi „duchny“.  Důraz je kladen i na náplň přikrývek. V dnešní době jsou nejběžnější dutá vlákna, vzhledem ke svým výjimečným vlastnostem. V náplni přikrývek z vyvařovacího programu jsou použita vlákna Fillwell ® HCS s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi a vysokou odolností vůči mikroorganismům.

Exklusivní a jedinečnou přikrývku této řady představuje Klinmam Comfort, která nabízí variabilní hřejivost. Každá strana přikrývky je odlišně materiálově upravena a rozlišena tak pro chladné a teplé období.

Luxusní saténovou úpravu nabízí přikrývka Klinmam Family, která je charakteristická materiálovou stálostí a vysokým komfortem.

Kolekci doplňuje přikrývka Klinmam Czech, která je již 11 let oceňována značkou kvality Czech Made. Přikrývka, která je velmi využívaná nejen v domácnostech, ale i zdravotnických a ubytovacích zařízeních, vyniká vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi, vysokou životností a materiálovou stálostí.

Všechny výrobky jsou oceněny mezinárodním certifikátem ekologie textilu ÖKO – TEX Standard 100, který zaručuje zdravotní nezávadnost produktů a šetrnost k životnímu prostředí.

Přikrývky Klinmam Wellness jsou dodávány buď samostatně nebo se zipovým polštářem se snímatelným, samostatně pratelným obalem. Polštáře se vyznačují pružností, měkkostí a tvarovou stálostí.

Přikrývky jsou dodávány ve standardních rozměrech 135 x 200 cm, 135 x 220 cm, 200 x 220 cm, standardní rozměry polštářů jsou 50 x 70 cm a 70 x 90 cm.
 

Čtěte více
Novinky
SOUTĚŽE
SEZNAM - KONTAKTY - DATOVÁ SCHRÁNKA

SEZNAM - KONTAKTY - DATOVÁ SCHRÁNKA

seznam, telefony. kontakty,datová schránka  

MISTROVSTVÍ SVĚTA V LYŽOVÁNÍ 2015

MISTROVSTVÍ SVĚTA V LYŽOVÁNÍ 2015

MISTROVSTVÍ SVĚTA V BĚŽECKÉM A SJEZDOVÉM LYŽOVÁNÍ ve švédském Klövsjö  

18.MISTROVSTVÍ  ČESKÉ REPUBLIKY V SILNIČNÍ CYKLISTICE ČSMPS - RAČICE 2015

18.MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V SILNIČNÍ CYKLISTICE ČSMPS - RAČICE 2015

Račice  u Roudnice nad Labem je místem pro naše každoroční cyklistické úspěchy.  Letos máme nová želízka v ohni a nové tváře, které doplňují...

DARUJ HRAČKU 2021

DARUJ HRAČKU 2021

DARUJ HRAČKU 2021  

NADACE TEREZY MAXOVÉ DĚTEM

NADACE TEREZY MAXOVÉ DĚTEM

https://www.nadaceterezymaxove.cz/

Speciály
NADACE TEREZY MAXOVÉ DĚTEM

NADACE TEREZY MAXOVÉ DĚTEM

https://www.nadaceterezymaxove.cz/ čtěte hned

DARUJ HRAČKU 2021

DARUJ HRAČKU 2021

DARUJ HRAČKU 2021   čtěte hned

WEBY a PROGRAMOVÁNÍ  na MÍRU. - DARUJ HRAČKU 2020

WEBY a PROGRAMOVÁNÍ na MÍRU. - DARUJ HRAČKU 2020

čtěte hned

VÁNOČNÍ DÁRKY pro DD společně  VESPOJENÍ z.s.

VÁNOČNÍ DÁRKY pro DD společně VESPOJENÍ z.s.

čtěte hned