Zahradní jezírko! Pro klid Vaší duše s firmou Banat

  • 1 / 1

Jezírko je místo, které je ideální pro chvíle odpočinku. Udělá z Vaší zahrady oázu klidu, pohody a dodá místu ojedinělý naturální příznak. Když se k tomu ještě přidají Koi kapři, budete se cítit jako v ráji.

Společnost Banat je specialistou na tvorbu jezírek a chov ryb. Díky úzkému zaměřění (a též patnáctileté praxi) se firma zařadila mezi ty nejlepší, kteří se zaobírají již zmiňovanou problematikou. Banat se zabýval několik let testováním rozličných filtračních zařízení a výrobků, díky čemuž dosáhl profesionání úrovně. Pracovníci firmy jsou schopni Vám poradit s technologiemi, a zároveň zajistí celkovou realizaci zahradního jezírka. Heslem Banatu je neprodávat vše, ale pouze a jen prověřené produkty, u nichž je zajištěna kvalita.Firma je jedna z mála, která má k dispozici vlastní kapitál a sklady. Zákazník nemusí čekat, stačí přijít, vše si v klidu prohlédnout a poradit se s profesionály. Objednané zboží je zpravidla doručována do 24 hodin. Prodejna je velikostí a svým sortimentem v České republice unikátem. Před vstupem do prodejny se můžete pokochat  jezírkem s objemem 130 m3. Slouží k vysvětlení problematiky filtrace. V jezírku můžete spatřit i výstavní Koi kapry, jesetery a veslonosi.Banat má za dobu svého působení mnoho úspěšných realizací a též mnoho spokojených zákazníků. Banat, to je především kvalita, záruka profesionálního přístupu a osvědčené produkty. Pokud přemýšlíte o realizaci zahradního jezírka, neměli byste váhat. Navštivte společnost Banat a přesvěčdte se sami, že firmy, které to s Vámi myslí upřímně, ještě nevymizely. Více inforamcí naleznete na stránkách http://www.jezirka.info/.

Čtěte více
Novinky
SOUTĚŽE
SEZNAM - KONTAKTY - DATOVÁ SCHRÁNKA

SEZNAM - KONTAKTY - DATOVÁ SCHRÁNKA

seznam, telefony. kontakty,datová schránka  

MISTROVSTVÍ SVĚTA V LYŽOVÁNÍ 2015

MISTROVSTVÍ SVĚTA V LYŽOVÁNÍ 2015

MISTROVSTVÍ SVĚTA V BĚŽECKÉM A SJEZDOVÉM LYŽOVÁNÍ ve švédském Klövsjö  

18.MISTROVSTVÍ  ČESKÉ REPUBLIKY V SILNIČNÍ CYKLISTICE ČSMPS - RAČICE 2015

18.MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V SILNIČNÍ CYKLISTICE ČSMPS - RAČICE 2015

Račice  u Roudnice nad Labem je místem pro naše každoroční cyklistické úspěchy.  Letos máme nová želízka v ohni a nové tváře, které doplňují...

DARUJ HRAČKU 2021

DARUJ HRAČKU 2021

DARUJ HRAČKU 2021  

NADACE TEREZY MAXOVÉ DĚTEM

NADACE TEREZY MAXOVÉ DĚTEM

https://www.nadaceterezymaxove.cz/

Speciály
NADACE TEREZY MAXOVÉ DĚTEM

NADACE TEREZY MAXOVÉ DĚTEM

https://www.nadaceterezymaxove.cz/ čtěte hned

DARUJ HRAČKU 2021

DARUJ HRAČKU 2021

DARUJ HRAČKU 2021   čtěte hned

WEBY a PROGRAMOVÁNÍ  na MÍRU. - DARUJ HRAČKU 2020

WEBY a PROGRAMOVÁNÍ na MÍRU. - DARUJ HRAČKU 2020

čtěte hned

VÁNOČNÍ DÁRKY pro DD společně  VESPOJENÍ z.s.

VÁNOČNÍ DÁRKY pro DD společně VESPOJENÍ z.s.

čtěte hned