Spánek jako v ráji…


Uvažujete nad výměnou své staré postele? Zařizujete si nově ložnici? Vyzkoušejte postele TEMPUR ze Skandinávské kolekce s jedinečným elegantním designem, který získal řadu ocenění. Nechte se hýčkat postelí, která vám poskytne výjimečný odpočinek a luxus.

Skandinávská lůžka byla navržena ve stylovém a funkčním designu, který vytváří nevšední atmosféru pro váš spánek. Zaručují maximální pohodlí, klidnou a příjemnou relaxaci, díky matracím z jedinečného materiálu TEMPUR. Ten se svými výjimečnými vlastnosti tvaruje podle tvaru vašeho těla a poskytuje oporu tam, kde je potřeba. Tempur je doporučován lékaři na celém světě. Pomáhá odstraňovat problémy se zády, šíjí, klouby, oběhovým systémem a drží vaši páteř v přirozené poloze. Je doporučován lékaři na celém světě.

V kolekci Skandinávských lůžek můžete vybírat z šesti jedinečných postelí s atraktivním vzhledem, rozdělených do čtyř řad. Novinkou je řada TEMPUR SUPREME, charakteristická svým tradičním a stylovým skandinávským designem. Nabízí lůžka ve třech provedeních: CHOCOLATE v příjemné čokoládově hnědé barvě, ICE GREY v nadčasové šedi pro klidné rozjímání a AVANTGARDE v kombinaci hnědé a šedé barvy pro stylové a avantgardní prostředí. Kolekce TEMPUR SUPREME zajišťuje terapeutickou podporu těla a zmírnění tlaku díky 20cm matraci s nově vyvinutým materiálem RVE, který umožňuje ještě lepší proudění vzduchu v matraci. Součástí je i 5cm krycí matrace TEMPUR, která zaručuje maximální pohodlí a komfort spánku.
Maximální luxus a pohodlí nabízí postele řady TEMPUR SIGNATURE dodávané v tmavě šedé nebo béžové barvě s 20cm matrací Combi a 3,5 cm vysokou krycí matrací s měkčím složením. 
Pro minimalistické domácnosti s důrazem na stylový design byla vytvořena řada TEMPUR ZEN. Pohodovou relaxaci garantuje vysoce elastická 12cm matrace kombinovaná se 7cm krycí matrací TEMPUR.
Kolekci Skandinávských lůžek doplňuje řada TEMPUR PREMIUM, charakteristická svým elegantním a stylovým designem v příjemné béžové barvě pro moderní domov. Váš klidný spánek zajišťuje 15 cm matrace TEMPUR Combi doplněná krycí matrací o tloušťce 3,5 cm s měkčím složením.
Ve sladěném designu je možné doplnit postel polštáři v tradičním obdélníkovém tvaru nebo ve tvaru válce. Vybírat můžete také z různých možností provedení podpěrného rámu postele: je nabízen buď chromovém provedení, nebo v dubovém masívu. Zvolit můžete také variantu statické nebo polohovatelné základny lůžka v oblasti hlavy a nohou.
Matrace jsou potaženy prvotřídním potahem ze strečového měkkého veluru. Povrh matrací je ošetřen antibakteriální úpravou a je odolný vůči opotřebení. Potah se snadno čistí, buď kartáčováním, nebo praním v pračce (40°C).

Více informací na www.tempur.cz

Čtěte více
Novinky
SOUTĚŽE
SEZNAM - KONTAKTY - DATOVÁ SCHRÁNKA

SEZNAM - KONTAKTY - DATOVÁ SCHRÁNKA

seznam, telefony. kontakty,datová schránka  

MISTROVSTVÍ SVĚTA V LYŽOVÁNÍ 2015

MISTROVSTVÍ SVĚTA V LYŽOVÁNÍ 2015

MISTROVSTVÍ SVĚTA V BĚŽECKÉM A SJEZDOVÉM LYŽOVÁNÍ ve švédském Klövsjö  

18.MISTROVSTVÍ  ČESKÉ REPUBLIKY V SILNIČNÍ CYKLISTICE ČSMPS - RAČICE 2015

18.MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V SILNIČNÍ CYKLISTICE ČSMPS - RAČICE 2015

Račice  u Roudnice nad Labem je místem pro naše každoroční cyklistické úspěchy.  Letos máme nová želízka v ohni a nové tváře, které doplňují...

DARUJ HRAČKU 2021

DARUJ HRAČKU 2021

DARUJ HRAČKU 2021  

NADACE TEREZY MAXOVÉ DĚTEM

NADACE TEREZY MAXOVÉ DĚTEM

https://www.nadaceterezymaxove.cz/

Speciály
NADACE TEREZY MAXOVÉ DĚTEM

NADACE TEREZY MAXOVÉ DĚTEM

https://www.nadaceterezymaxove.cz/ čtěte hned

DARUJ HRAČKU 2021

DARUJ HRAČKU 2021

DARUJ HRAČKU 2021   čtěte hned

WEBY a PROGRAMOVÁNÍ  na MÍRU. - DARUJ HRAČKU 2020

WEBY a PROGRAMOVÁNÍ na MÍRU. - DARUJ HRAČKU 2020

čtěte hned

VÁNOČNÍ DÁRKY pro DD společně  VESPOJENÍ z.s.

VÁNOČNÍ DÁRKY pro DD společně VESPOJENÍ z.s.

čtěte hned