Kuchyň snů - renovace nebo jen úklid?

  • 1 / 4
  • 2 / 4
  • 3 / 4
  • 4 / 4

Současné pojetí kuchyně se přizpůsobuje rychlému životnímu stylu. Kuchyně už neslouží jen jako oddělené místo v domácnosti, kde se jen vaří, ale stala se nejfrekventovanější a nejdůležitější místností domova. In jsou přívětivé, otevřené prostory, které poskytnou obyvatelům domácnosti možnost sdílet společný čas trávený doma.

Proto by se mělo k zařizování nové kuchyně přistupovat opravdu zodpovědně a investovat energii do inteligentního řešení, které bude opravdu všem vyhovovat.


Nejvíc se stále sází na variabilitu, která zlepšuje funkci. V kuchyni je to navíc pochopitelné a vítané. Je radost dívat se do vnitřků spížních skříní a do chladniček. Ne snad kvůli zásobám, nýbrž pro jejich vnitřní uspořádání. To je ten opravdový design. Doplňky charakterizující moderní technologie, spotřebiče určené pro zkvalitnění rodinného života a maximální efektivitu při vaření. Mnoho kuchyní by mohlo vypadat o sto procent lépe a to dokonce bez jakékoliv rekonstrukce, modernizace nebo renovace. K překvapivé proměně častokrát stačí jen důkladně uklidit, nemilosrdně vytřídit nepoužívané věci včetně nevhodných doplňků a těm zbylým najít ve staré kuchyni nové místo. Některé věci žijí napříč módou. Občas stačí jen svěží nápady, barevnost či dekor pro funkční i estetické proměny.


Trendy však neustále žádají nové změny... Bezúchytové otevírání, skleněné výplně, obklady, nepřeberné množství elektrospotřebičů, a mnoho dalších vychytávek a drobností. Pro to vše prodejci zavádí nové a nové koncepce, které přinášejí ještě více pohodlí, šetří čas a mají ohleduplnější vztah k životnímu prostředí.
 

Čtěte více
Novinky
SOUTĚŽE
SEZNAM - KONTAKTY - DATOVÁ SCHRÁNKA

SEZNAM - KONTAKTY - DATOVÁ SCHRÁNKA

seznam, telefony. kontakty,datová schránka  

MISTROVSTVÍ SVĚTA V LYŽOVÁNÍ 2015

MISTROVSTVÍ SVĚTA V LYŽOVÁNÍ 2015

MISTROVSTVÍ SVĚTA V BĚŽECKÉM A SJEZDOVÉM LYŽOVÁNÍ ve švédském Klövsjö  

18.MISTROVSTVÍ  ČESKÉ REPUBLIKY V SILNIČNÍ CYKLISTICE ČSMPS - RAČICE 2015

18.MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V SILNIČNÍ CYKLISTICE ČSMPS - RAČICE 2015

Račice  u Roudnice nad Labem je místem pro naše každoroční cyklistické úspěchy.  Letos máme nová želízka v ohni a nové tváře, které doplňují...

DARUJ HRAČKU 2021

DARUJ HRAČKU 2021

DARUJ HRAČKU 2021  

NADACE TEREZY MAXOVÉ DĚTEM

NADACE TEREZY MAXOVÉ DĚTEM

https://www.nadaceterezymaxove.cz/

Speciály
NADACE TEREZY MAXOVÉ DĚTEM

NADACE TEREZY MAXOVÉ DĚTEM

https://www.nadaceterezymaxove.cz/ čtěte hned

DARUJ HRAČKU 2021

DARUJ HRAČKU 2021

DARUJ HRAČKU 2021   čtěte hned

WEBY a PROGRAMOVÁNÍ  na MÍRU. - DARUJ HRAČKU 2020

WEBY a PROGRAMOVÁNÍ na MÍRU. - DARUJ HRAČKU 2020

čtěte hned

VÁNOČNÍ DÁRKY pro DD společně  VESPOJENÍ z.s.

VÁNOČNÍ DÁRKY pro DD společně VESPOJENÍ z.s.

čtěte hned