KAJETÁNKA – luxusní bydlení v anglické zahradě


Jedná se o výjimečný projekt luxusního rezidenčního bydlení situovaného do rozsáhlého čtyři sta let existujícího parku v Praze. Projekt KAJETÁNKA vzniká v jedné z nejkrásnějších částí Prahy 6 – Břevnově mezi ulicemi Radimova a Na Petynce. Součástí celého projektu je nejen výstavba přibližně 140 nových bytů, ale také rekonstrukce dvou vzácných historických objektů – zámečku a barokní oranžerie. Opravený zámeček bude společně s částí zrenovovaného parku předán do vlastnictví Prahy 6 a sloužit veřejnosti.

Čtyři bytové domy, které v parku KAJETÁNKA již vyrůstají, nabídnou skutečně vysoký standard moderního bydlení. Zájemci mohou vybírat z bytů 2+kk až 4+kk ve čtyřech kategoriích. Součástí bytů Classic a Classic Terrace budou balkony nebo prostorné terasy. Bytům typu Garden bude náležet soukromá část zahrady, a to až do velikosti 400m2. Prostorné byty typu Penthouse se dvěma koupelnami nabídnou nádherný výhled na Pražský hrad. Všechny byty budou vybaveny velkými francouzskými okny, která umožní optické propojení bytů s uklidňujícím okolím přilehlé zeleně, a také dalšími nejmodernějšími vymoženostmi včetně venkovních okenních rolet. Součástí bydlení na KAJETÁNCE budou podzemní parkovací stání.

Historická budova oranžerie je předurčena ke skutečně prostornému a velkorysému bydlení v tradičním stylu. Také samotný park prochází zásadní změnou – bude mu navrácena podoba anglické zahrady, kterou v minulosti míval. Ponechané dřeviny budou citlivě doplněny o vzrostlou zeleň, která novým obyvatelům Kajetánky zajistí dostatek soukromí i prostoru pro aktivní odpočinek a procházky. Prostor bude doplněn o zajímavé prvky, jakými jsou například přírodní labyrint nebo altán. Stávající jezírko tvořící přírodní dominantu parku projde náročnou sanací. Ve vstupní části bude park doplněn o prvky francouzské zahrady.

Developer projektu, společnost Bozner s.r.o., novým majitelům dopřeje vysokou kvalitu provedení i dodaných materiálů. Například fasády nových domů budou obloženy přírodním kamenem, který se hodí k historickým budovám oranžerie a zámečku. Celý ráz projektu KAJETÁNKA je citlivě koncipován tak, aby svým charakterem co nejlépe zapadl do rozlehlého parku a současně ladil s přilehlými okolními budovami této diplomatické části Prahy.

Noví majitelé bydlení na KAJETÁNCE ocení jeho kvality nejen při procházkách, kdy je možné dojít například k Pražskému hradu patnáctiminutovou chůzí. Poloha KAJETÁNKY je atraktivní také vzhledem k blízkosti velkého množství škol, umístění nákupních středisek, širokého sportovního a rekreačního vyžití i blízkosti pražského letiště.




 

Čtěte více
Novinky
SOUTĚŽE
SEZNAM - KONTAKTY - DATOVÁ SCHRÁNKA

SEZNAM - KONTAKTY - DATOVÁ SCHRÁNKA

seznam, telefony. kontakty,datová schránka  

MISTROVSTVÍ SVĚTA V LYŽOVÁNÍ 2015

MISTROVSTVÍ SVĚTA V LYŽOVÁNÍ 2015

MISTROVSTVÍ SVĚTA V BĚŽECKÉM A SJEZDOVÉM LYŽOVÁNÍ ve švédském Klövsjö  

18.MISTROVSTVÍ  ČESKÉ REPUBLIKY V SILNIČNÍ CYKLISTICE ČSMPS - RAČICE 2015

18.MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V SILNIČNÍ CYKLISTICE ČSMPS - RAČICE 2015

Račice  u Roudnice nad Labem je místem pro naše každoroční cyklistické úspěchy.  Letos máme nová želízka v ohni a nové tváře, které doplňují...

DARUJ HRAČKU 2021

DARUJ HRAČKU 2021

DARUJ HRAČKU 2021  

NADACE TEREZY MAXOVÉ DĚTEM

NADACE TEREZY MAXOVÉ DĚTEM

https://www.nadaceterezymaxove.cz/

Speciály
NADACE TEREZY MAXOVÉ DĚTEM

NADACE TEREZY MAXOVÉ DĚTEM

https://www.nadaceterezymaxove.cz/ čtěte hned

DARUJ HRAČKU 2021

DARUJ HRAČKU 2021

DARUJ HRAČKU 2021   čtěte hned

WEBY a PROGRAMOVÁNÍ  na MÍRU. - DARUJ HRAČKU 2020

WEBY a PROGRAMOVÁNÍ na MÍRU. - DARUJ HRAČKU 2020

čtěte hned

VÁNOČNÍ DÁRKY pro DD společně  VESPOJENÍ z.s.

VÁNOČNÍ DÁRKY pro DD společně VESPOJENÍ z.s.

čtěte hned