Co takhle uprostřed?


Pokud se úložné prostory, vaření i stolování soustředí okolo centrálního kuchyňského ostrůvku, vznikne perfektní kuchyň, která je praktická a můžete zde dělat mnoho věcí najednou. V této efektivní a dobře naplánované kuchyni Vám půjde práce krásně od ruky – protože budete mít vše hezky při ruce. A to jak spotřebiče, tak náčiní, a přísady. A když je vše hotové tak obsadíte barové stoličky a můžete si začít pochutnávat.

Je založena v souladu s přírodními pravidly, takže se v podstatě stará sama o sebe. I přesto, že jí věnujeme minimální nebo žádnou údržbu, vypadá krásně a přináší nám hodně užitku. Poskytuje rozmanité ovoce, zeleninu, bylinky, květy, houby, dřevo na zpracování či topení. V ekozahradě se vše 100% recykluje, nic nevyhodíte, vše je využito dál…Posekaná tráva jako mulč, listy kostivalu do přírodního hnojiva, větve do vyvýšených záhonů. „Ekozahrada vypadá a funguje stejně tak, jak vypadá a funguje příroda.“

 


Nikdy už nebudete muset použít chemikálie na hnojení či hubení škůdců. Ekozahrada je geniální svojí multifunkčností a tím se zcela diametrálně liší od klasických zahrad.
Nic v přírodě nemá jenom jednu funkci, a tak je to i v ekozahradě. Ekozahrada v člověku vzbuzuje úplně jiný pocit, než zahrady, které vznikají podle dnes běžného zahradnického stylu. Má kouzlo přirozenosti. Máte v ní pocit, že jste vlastně v přírodě a zároveň vám dává pocit soukromí, uvolněnosti a pohody.
Každá ekozahrada může být jiná, tím originální. Může být vzdušná a prostorná, taky tajemná a divoká, nebo naopak jemná až melancholická. Může mít třeba hodně lesní charakter nebo připomínat zahrádky, které známe z obrázků ze starých časů. Záleží na tom, jaký typ zahrady ladí s Vaší duší.

Čtěte více
Novinky
SOUTĚŽE
SEZNAM - KONTAKTY - DATOVÁ SCHRÁNKA

SEZNAM - KONTAKTY - DATOVÁ SCHRÁNKA

seznam, telefony. kontakty,datová schránka  

MISTROVSTVÍ SVĚTA V LYŽOVÁNÍ 2015

MISTROVSTVÍ SVĚTA V LYŽOVÁNÍ 2015

MISTROVSTVÍ SVĚTA V BĚŽECKÉM A SJEZDOVÉM LYŽOVÁNÍ ve švédském Klövsjö  

18.MISTROVSTVÍ  ČESKÉ REPUBLIKY V SILNIČNÍ CYKLISTICE ČSMPS - RAČICE 2015

18.MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V SILNIČNÍ CYKLISTICE ČSMPS - RAČICE 2015

Račice  u Roudnice nad Labem je místem pro naše každoroční cyklistické úspěchy.  Letos máme nová želízka v ohni a nové tváře, které doplňují...

DARUJ HRAČKU 2021

DARUJ HRAČKU 2021

DARUJ HRAČKU 2021  

NADACE TEREZY MAXOVÉ DĚTEM

NADACE TEREZY MAXOVÉ DĚTEM

https://www.nadaceterezymaxove.cz/

Speciály
NADACE TEREZY MAXOVÉ DĚTEM

NADACE TEREZY MAXOVÉ DĚTEM

https://www.nadaceterezymaxove.cz/ čtěte hned

DARUJ HRAČKU 2021

DARUJ HRAČKU 2021

DARUJ HRAČKU 2021   čtěte hned

WEBY a PROGRAMOVÁNÍ  na MÍRU. - DARUJ HRAČKU 2020

WEBY a PROGRAMOVÁNÍ na MÍRU. - DARUJ HRAČKU 2020

čtěte hned

VÁNOČNÍ DÁRKY pro DD společně  VESPOJENÍ z.s.

VÁNOČNÍ DÁRKY pro DD společně VESPOJENÍ z.s.

čtěte hned